archive-us.com » US » O » OKWA.US

Total: 142

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • OKWA - Calendar
    Denver Wilburton Takedown Club 64 Roller Kason R A W 64 Ryan Jonah Blu Locust Grove Pirate Wrestling 64 Seawright Dylan Cardinal Wrestling Club 64 walden blade Muskogee Rougher Wrestling 64 Willingham Jackson Glenpool Warriors 67 Dennis Caleb Locust Grove Pirate Wrestling 67 FOSTER AUSTIN Muldrow Bulldog Pride 67 foster Kagen Mcalester Wrestling 67 Gates Ezra Grove Takedown Club 67 Humphries Jaxson K2C 67 Hurt Blake TEAM TULSA 67 Johnson Jaiden Fort Gibson Tiger wrestling 67 Lockridge Derek Owasso Wrestling Club 67 McGuire Keith Checotah Matcats 67 Ruiz Aiden Sallisaw Takedown Club 67 Vaughn Zane Mcalester Wrestling 67 Zugelder Corban K2C 70 Cannon Preston Warner Eagle Wrestling Club 70 Chandler Teyton Grove Takedown Club 70 Collinsworth Tucker Coweta Takedown Club 70 Griffin Korey Glenpool Warriors 70 Kilpatrick Dannika East Tulsa Cardinals 70 Mayfield Cole R A W 70 Mitchell Kaden Muskogee Rougher Wrestling 70 Torix Xander Warner Eagle Wrestling Club 70 Winesburg Tanner Vinita Kids Wrestling 73 Edmonds Kade Locust Grove Pirate Wrestling 73 Flynn Connor Vian Wolverine Wrestling 73 HOLLADAY COLBEY Bixby Wrestling Club 73 LaPrairie Christopher Vinita Kids Wrestling 73 Lovins Boomer K2C 73 Rodriguez Gabriel Wagoner Takedown Club 73 Roller Jace R A W 76 Breuil Jarentt Grove Takedown Club 76 Buzbee Mason R A W 76 Chavez Taij Salina Wrestling Club SWC 76 Clarke Coby Glenpool Warriors 76 Johnson Javion TEAM TULSA 76 Kaiser Colton R A W 76 Martinez Conner Salina Wrestling Club SWC 76 Roberts Brock Coweta Takedown Club 76 Rodgers Eli Claremore Wrestling Club 76 Stinchcomb Garrett R A W 76 Vinson Ty Warner Eagle Wrestling Club 80 Benham Brady Cardinal Wrestling Club 80 Gruenwald Chance R A W 80 Kaiser Cody R A W 80 Lopez Raul Vian Wolverine Wrestling 80 Moyer Olivia Muskogee Rougher Wrestling 80 Mullins Peighton Keys Youth Wrestling 80 Puckett Hank R A W 80 Steel Bryce Wagoner Takedown Club 80 Turner Jaxon Vinita Kids Wrestling 85 Barnaby Riley Fort Gibson Tiger wrestling 85 carter kenneth Wilburton Takedown Club 85 Coleman tyler Muskogee Rougher Wrestling 85 Eschenheimer Luke R A W 85 Fair Sage Brushy Wrestling Club 85 Hammons Jack Jenks Youth Wrestling 85 Johnson Ithyan Rider Wrestling 85 Lund Kevin Glenpool Warriors 85 McKay Andrew Warner Eagle Wrestling Club 85 McKnight Cortez Charger Wrestling 85 newton walker Muskogee Rougher Wrestling 85 Rolland Julien NOAH 90 Corbin Nevin Morris Eagles Wrestling Club 90 Frederick Hudson Owasso Wrestling Club 90 Herbert Chad Owasso Wrestling Club 90 Leake Cam R A W 90 Pollard Caden Sallisaw Takedown Club 90 Samuels Tyler Keys Youth Wrestling 90 Spencer Caleb K2C 100 Allen Dylan Vinita Kids Wrestling 100 Ballinger Ezra NOAH 100 Braswell Cameron Claremore Wrestling Club 100 Brooks Luke Poteau Youth Wrestling 100 BYNUM EDWARD Inola Wrestling 100 Crissup Cooper R A W 100 Foster Greyson Jenks Youth Wrestling 100 Gray Brunk Pryor Elementary Wrestling 100 Riggs Kolten Brushy Wrestling Club 100 Strickland Brenden Brushy Wrestling Club 100 Wilkins Jack Salina Wrestling Club SWC 110 Allred Jace Morris Eagles Wrestling Club 110 Bacon Levi R A W 110 Cole Trenton Glenpool Warriors 110 Mullin Andrew Stilwell Youth Wrestling 110 Nelson Braydon Glenpool Warriors 110 spencer savannah Muskogee Rougher Wrestling 120 Flores Noah Sallisaw Takedown Club 120 Garcia Roman Wagoner Takedown Club 120 Mahoney Sean Vinita Kids Wrestling 120 Parks Carson Warner Eagle Wrestling Club 131 Cowan Noah Locust Grove Pirate Wrestling 131 Robinson Justin Coweta Takedown Club 131 Wilson Gunner K2C HWT BOYETT HAYDEN Muldrow Bulldog Pride HWT Cessna kaigen Keys Youth Wrestling HWT Fowble Chance Coweta Takedown Club HWT Hall Alec Grove Takedown Club HWT Marshall Jonah Checotah Matcats HWT RODRIGUEZ JOHENRY Muldrow Bulldog Pride HWT Waller Dawson Sallisaw Takedown Club Div IV 64 Bond Simmeon Savage Wrestling 64 Logue Conley Grove Takedown Club 64 MARTINEZ ANTONIO Muldrow Bulldog Pride 64 Peach James Salina Wrestling Club SWC 67 Foutch Atchley Lane Locust Grove Pirate Wrestling 67 Gee Brody Coweta Takedown Club 67 Meredith Wyatt R A W 70 Berry Kolton Fort Gibson Tiger wrestling 70 Caviness Jayce Stilwell Youth Wrestling 70 Crittenden Pacen Grove Takedown Club 70 Gage Eaton Wagoner Takedown Club 70 Gates Clay Cardinal Wrestling Club 70 Green III Danny TEAM TULSA 70 Javersak Treyton Bixby Wrestling Club 70 Jones Zachariah Glenpool Warriors 70 Kaiser Christian R A W 70 Lack Easton R A W 70 Thomas Peyton Locust Grove Pirate Wrestling 70 Turley Gavin R A W 73 FLOYD GRANT Inola Wrestling 73 Mullin Jim Stilwell Youth Wrestling 73 Waits Hunter R A W 76 Blankenship Zach R A W 76 HENDERSON CARTER Inola Wrestling 76 Phipps Koby Coweta Takedown Club 76 Prince Zach Vinita Kids Wrestling 76 Shultz Kai Pryor Elementary Wrestling 76 Snyder Jakeb R A W 76 Witcraft Parker Coweta Takedown Club 76 Zellers Owen TEAM TULSA 80 Adams Kolby Patriots Wrestling 80 Breuil Adarren Grove Takedown Club 80 Edwards Michael Glenpool Warriors 80 Fitzpatrick Hunter Coweta Takedown Club 80 Gesell Joshua Grove Takedown Club 80 James Hunter Muskogee Rougher Wrestling 80 MARTINEZ JR GUSTAVO Muldrow Bulldog Pride 80 Rice Karsten R A W 80 Wright Jaxen R A W 84 Anderson Braden R A W 84 Kirkland Aiden R A W 84 Montgomery gavin Salina Wrestling Club SWC 84 ROGERS TYLER Inola Wrestling 84 Steed Cameron Cardinal Wrestling Club 84 Warren Caden Poteau Youth Wrestling 88 bowman braven Wagoner Takedown Club 88 Collins Noah Warner Eagle Wrestling Club 88 Cooper Zack Stilwell Youth Wrestling 88 Culwell Curtis Poteau Youth Wrestling 88 Garba II Cambrae Alpha Omega Wrestling 88 Maher Gaige Warner Eagle Wrestling Club 88 Morgan Rashaud Vinita Kids Wrestling 88 Rodgers Levi Claremore Wrestling Club 88 Terriquez Mateo Morris Eagles Wrestling Club 92 Barnett Brayden R A W 92 Dick Bradley Vinita Kids Wrestling 92 Dotson Pason Sallisaw Takedown Club 92 drake braden Wagoner Takedown Club 92 Rexwinkle Sanders Joshua Vinita Kids Wrestling 92 Starr Ethan NEOWA 92 Thomas Payton Warner Eagle Wrestling Club 92 Zellers Ashton TEAM TULSA 96 Guthrie Tyler Morris Eagles Wrestling Club 96 Kerby Jordan Bixby Wrestling Club 96

    Original URL path: http://okwa.us/calendar_viewentries.asp?tid=425 (2016-02-17)
    Open archived version from archive

  • OKWA - Calendar
    CENTRAL REGIONAL Tournament Location Carl Albert High School Entry Deadline 2 7 2016 View Entries Available 2 11 2016 Schedule Information Tournament Start Date 2 13 2016 Number of Days 1 Wrestling begins All Divisions Saturday Feb 13 9 am Weigh in Time s All Divisions Saturday Feb 13 6 7 30am Weigh in Location Carl Albert Field House Contact Information Tournament Director Name Elizabeth Fleming Phone Number 405 532

    Original URL path: http://okwa.us/calendar_quickinfo.asp?tid=373 (2016-02-17)
    Open archived version from archive

  • OKWA - Calendar
    Matrix Grappling 105 Graham Chase Division Bell 105 Hinkle Ricky Putnam City North Youth Wrestling 105 Jones Damarion StandFast Wrestling 105 Luna Lorenzo OKC Warriors 105 Richard Logan Matrix Grappling 105 Sheilds Dustin OKC Warriors HWT Mendoza Jack Del City HWT Orquiz Antonio OKC Warriors HWT Phipps Sy Jr Patriots Div III 52 Goodin Jason Jake Moore Lions 52 Roundtree Luke Moore Lions 55 Abbott Cameron Noble TakeDown Club 55 BODINE JACKSON StandFast Wrestling 55 Kimerling Cian Moore Lions 55 Lippe Jaxon Southmoore 58 Castro Kaiden Matrix Grappling 58 Donnell Cash StandFast Wrestling 58 Holman Cash Ironman Wrestling 58 Kraft Zarion Matrix Grappling 58 Province Jace Edmond Generals Wrestling Club 58 Roosa Syhire Putnam City North Youth Wrestling 58 WATSON MAKYA Lexington TDC 61 Bryant Kasen Noble TakeDown Club 61 Cheek Carson Moore Lions 61 GONZALEZ NIKO El Reno 61 Hanna Mason Ironman Wrestling 61 Lopez Javier JJ Prodigy Wrestling 61 Newell Ian StandFast Wrestling 61 Owens Tristan OKC Warriors 64 Auwen Drew Division Bell 64 Bain Bryce Moore Lions 64 Clemons Javen Prodigy Wrestling 64 Ellmore Abraxas Putnam City North Youth Wrestling 64 Garcia Derick Bluejay Pride Wrestling 64 Graves Timothy TJ Del City 64 Griffin Gabriel Norman Grappling Club 64 Hollingsworth Hunter Bellator Pro Deus 64 Smith Madden Edmond Generals Wrestling Club 64 Wood Harley Team Guthrie Youth Wrestling 67 Earwood Conner Division Bell 67 Futrell kannon Bellator Pro Deus 67 Hinson Kaden Moore Lions 67 Randall Jude Bellator Pro Deus 67 Reyna Gabe StandFast Wrestling 67 Smallwood Kayne Norman Grappling Club 67 Tucker James Moore Lions 67 Wilson Ashtan StandFast Wrestling 70 Belford Christian Edmond Generals Wrestling Club 70 Bruno Heath Oklahoma Elite 70 Finch Ethan Del City 70 Grant Isaac Division Bell 70 Harrison Kaiden Del City 70 Hill Cade Edmond Generals Wrestling Club 70 Lucas Brayden Edmond Generals Wrestling Club 70 Milhan Nathan Norman Grappling Club 70 Miller Kasen Division Bell 70 Pyle Justin Team Guthrie Youth Wrestling 70 Sanchez Jose Edmond Generals Wrestling Club 70 Sessions Cash Lexington TDC 70 Simms Will Bellator Pro Deus 70 Steely Dylan Moore Lions 70 Todd Austin Putnam City North Youth Wrestling 73 Bennett ShelMon Team of Two 73 Gober Grant Division Bell 73 Gowens Brock Edmond Generals Wrestling Club 73 Hickman Beau Matrix Grappling 73 Kirk Eli Bluejay Pride Wrestling 73 Meder Ethan Jr Patriots 73 Raggett William Moore Lions 73 Rogers Kenison StandFast Wrestling 73 Sumrall Justin Chase Noble TakeDown Club 73 Swart Cayden Edmond Generals Wrestling Club 73 VonWerder Keegan Westmoore 76 Flaherty Hayden Putnam City North Youth Wrestling 76 Karic Page Ivan Jr Patriots 76 McBride Kevin Del City 76 Neeley Walker Deer Creek 76 Olguin Cole Bellator Pro Deus 76 Podest Jordan Division Bell 76 Rucker Camren OKC Warriors 76 St Piere Logan OKC Warriors 76 Stone Julian Division Bell 76 Willeford Hunter Southmoore 80 Brewer Brittain Deer Creek 80 Diggs James Moore Lions 80 Evans KJ StandFast Wrestling 80 Gavornik Trenton El Reno 80 Gordon Malik Putnam City North Youth Wrestling 80 Hughes Robert Del City 80 Lesperance Grady El Reno 80 Lile Jacob StandFast Wrestling 80 McCollom Talon Bellator Pro Deus 80 McDonald Mykel Norman Grappling Club 80 McLaren Logan Putnam City North Youth Wrestling 80 Phipps Seoni Jr Patriots 80 Powell Boston StandFast Wrestling 85 Burright Ethan Edmond Generals Wrestling Club 85 Chase Troy Carl Albert Little League 85 Fleming Connor Carl Albert Little League 85 Gooch Ryan Putnam City North Youth Wrestling 85 Law Jared El Reno 85 Shoemaker William Edmond Generals Wrestling Club 85 Smith Kobe StandFast Wrestling 85 Thomas Boston StandFast Wrestling 85 Tomlin Taylor Deer Creek 85 Williams Jordan Deer Creek 85 Wirick Skylar Carl Albert Little League 90 Allen Jarron Carl Albert Little League 90 Beloncik Ethan StandFast Wrestling 90 Eubanks Lance Norman Grappling Club 90 Freeman Zavier Moore Lions 90 Jarvinien Micheal StandFast Wrestling 90 Journey Gionni OKC Warriors 90 Little Alec Edmond Generals Wrestling Club 90 PURCELL PAYSON Lexington TDC 90 Revas Matthew Southmoore 90 Rowland Roman Matrix Grappling 90 Tollison Aiden Carl Albert Little League 90 Wesley Koby Matrix Grappling 100 Fallwell Tanner Norman Grappling Club 100 Graham Bryce Division Bell 100 Lovejoy Shane Newcastle Youth Wrestling 100 Martin Holden Matrix Grappling 100 Ochoa Jose Lexington TDC 100 Pickelsimer Jackson Matrix Grappling 100 Robb Tatum Norman Grappling Club 100 Silvis Wesley Team Guthrie Youth Wrestling 100 Walters Jackson Team Guthrie Youth Wrestling 100 Wohrley Jeremy Norman Grappling Club 110 FINCHER LOREN Lexington TDC 110 Madison Coal Edmond Generals Wrestling Club 110 Mulanax Hunter El Reno 110 Smith Toran Deer Creek 120 Hargrove Wyland Division Bell 120 Jones Ian Westmoore 120 Salazar Greg OKC Warriors 120 Thomas Ricky Division Bell 131 Brumley Landen Moore Lions 131 Herendeen Nikolus Team Guthrie Youth Wrestling HWT Gourley Lane Little Axe Takedown Club HWT Hightower Brezlyn Ironman Wrestling Div IV 64 Holman Caden Ironman Wrestling 64 Jeffries Boog Ironman Wrestling 64 Kernell Garrett Prodigy Wrestling 64 Lewis Dalton Division Bell 64 Nash Riddick Del City 67 Brown Jazen Ironman Wrestling 67 Carter Cade Ironman Wrestling 67 Smith Kaden Matrix Grappling 70 Burk Ryan Ironman Wrestling 70 CLAY TY Lexington TDC 70 Flournoy Josh Putnam City North Youth Wrestling 70 Kraft Kaizyn Matrix Grappling 70 Murphy Beau Ironman Wrestling 70 Orndorff Allyn Bluejay Pride Wrestling 70 Parsons Raphael Edmond Generals Wrestling Club 70 Slater Huntter Matrix Grappling 70 Walden Speedy Ironman Wrestling 73 Bryant Kale Noble TakeDown Club 73 Garcia Jr Frankie Bluejay Pride Wrestling 73 Higgins Josh Putnam City North Youth Wrestling 73 Knapp Conner Deer Creek 73 Young Omari OKC Warriors 76 Ewing Mario Moore Lions 76 Herendeen Bryndun Team Guthrie Youth Wrestling 76 Kerr Kaleb Midwest City Little Bombers 76 McBride Garrett Bellator Pro Deus 76 Reed Preston Matrix Grappling 76 Speer Jackson Ironman Wrestling 80 Alley Kyler Ironman Wrestling 80 Faretra Tommy Roosevelt Titans 80 Hays Joseph Division Bell 80 Huntley Ryan Norman Grappling Club 80 Johnson Kidd Matrix Grappling 80 Little Sutton StandFast Wrestling 80 McCain Jake Bellator Pro Deus 80 Moffett Reece

    Original URL path: http://okwa.us/calendar_viewentries.asp?tid=373 (2016-02-17)
    Open archived version from archive

  • OKWA - Calendar
    whether you can host a Friday evening and Saturday event or just a one day Saturday event In a 5 man bracket there will be a blind draw for the 4th and 5th seeds and the 4th and 5th seeds will wrestle each other first round TOURNAMENT SCHEDULE WEIGH IN Saturday February 13th 6 00am 8 00am ALL DIVISIONS Weigh in will be held in the Skiatook Wrestling Room inside the Field House No coaches or parents are allowed in weigh in area unless requested by tournament official WRESTLING TIMES Coaches meeting 8 30 am All Divisions 9 00 am until completion VERBAL OR PHYSICAL CHILD ABUSE OF ANY KIND WILL NOT BE TOLERATED WEAPONS ILLEGAL NARCOTICS SUBSTANCES ALCOHOL AND SMOKE SMOKELESS TOBACCO PRODUCTS ARE RESTRICTED FROM WITHIN THE ARENA AND PROPERTY BOUNDARIES WEIGHTS AND DIVISIONS DIVISION I 6 UNDER 37 40 43 46 49 52 55 60 66 HWT DIVISION II 8 UNDER 43 46 49 52 55 58 61 64 67 70 75 83 90 105 HWT DIVISION III 10 UNDER 52 55 58 61 64 67 70 73 76 80 85 90 100 110 120 131 HWT DIVISION IV 12 UNDER 64 67 70 73 76 80 84 88 92 96 100 105 110 120 130 140 160 HWT DIVISION V 15 UNDER 80 89 98 106 113 120 126 132 140 150 162 175 200 HWT A 2 lb growth allowance for Division V will be in effect There is a maximum weight of 285 lbs for all divisions All contestants must weigh in and compete wearing an unmodified collegiate style competition singlet PROTEST AND MISCONDUCT COMMITTEE A committee will handle any protest or misconduct that occurs at the Regional Tournament A 25 00 cash deposit will be posted for each protest If ruled against the money will go to the Regional Tournament Funds and if ruled for the money will be returned RULES No coaches or parents are allowed in weigh in area unless requested by tournament official HAIR fingernail braces and shoe laces code will be enforced Long or abrasive hair must have hair cover and headgear need not be attached Must show at weigh in Doctor s releases will be required for skin disorders before allowed to wrestle OKWA FORM ONLY All contestants must weigh in and compete wearing an unmodified collegiate style competition singlet All heavy weights must weigh in Certified digital scales will be used There will be no weight allowances except for a 2 lb growth allowance in Div V OKWA and National Federation Rules will apply with the following exceptions Contestants Coaches and Team Personell Conduct Rules and Penalties Will Be Enforced No riding time No rest period between matches No headgear required except long hair must have hair cover and headgear Must show at weigh in No age protests No shows for a match counts as a loss Double elimination and NO challenges for second place MATCH TIME FORMAT Div I 1 1 1 minute All matches Div

    Original URL path: http://okwa.us/calendar_quickinfo.asp?tid=423 (2016-02-17)
    Open archived version from archive

  • OKWA - Calendar
    Perkins 70 Malone Easton Barnsdall 70 Reese Trenton Pawhuska 70 Vaught Owen Sperry Elementary Wrestling Club 75 Eaves Chase Sperry Elementary Wrestling Club 75 Long Ryker Blaine County Grapplers 75 Yocham Haydan Sapulpa Wrestling Club 83 Cole Andrew Barnsdall 83 Fry Kellen Morrison 83 Miller Braydon Woodward 83 Trotter Jaxon Scout Oklahoma Xtreme 90 Adams Cayden Barnsdall 90 Goff Kruz Blackwell Wrestling Club 90 Townley Brohk Barnsdall 105 Casillas Lucas Bartlesville Wrestling Club 105 Dobbins Tristan Blaine County Grapplers HWT Barnes Jaiden Sperry Elementary Wrestling Club HWT Rhodes Ruben Perkins Div III 52 Hussaini Teric Blue T Xtreme 52 Kiser Christopher Team PC 52 Martin Jackson Oklahoma Xtreme 52 Peper Cavin Sapulpa Wrestling Club 52 Tusler Iziah Bristow Wrestling Club 55 Burns Cadyn Perkins 55 Cox Dakota Blaine County Grapplers 58 Bowling Tommy Blackwell Wrestling Club 58 Plummer Samuel Perkins 58 Shelton James Sperry Elementary Wrestling Club 58 Smith Cole Barnsdall 61 Abbott Dylan Sperry Elementary Wrestling Club 61 Corbbrey Michael North Mabee Stampede Take Down 61 Giddens Clayton Oklahoma Xtreme 61 Looper Lane Blackwell Wrestling Club 61 Tiscareno Angel Perry Youth Wrestling 64 Black Dariuz Sperry Elementary Wrestling Club 64 Burns Rachel Perkins 64 Freer Ethan Enid Youth Wrestling 64 Fuller Ryan Guymon Wrestling Club 64 Garcia Chris Blaine County Grapplers 64 Patton Matthew Sperry Elementary Wrestling Club 64 Robertson Shyann Perkins 64 Smith Nathan Pawnee Black Bear Wrestling 64 Standingbear Maddux Pawhuska 64 Wolfe Louden Blackwell Wrestling Club 67 Baker Landon Team PC 67 Beliel Landon Blackwell Wrestling Club 67 Brotherton Dustin Team PC 67 Jernegan Josey Sperry Elementary Wrestling Club 67 Leach Carson Bartlesville Wrestling Club 67 Pappan Ethan Team PC 67 Peterson Ethan Sapulpa Wrestling Club 67 Sofian Cooper Barnsdall 67 Wallick Landon Perkins 70 Ingram Laker Tonkawa Wrestling 70 Kiser Cameron Team PC 70 Miller Wyatt Chandler Takedown Club 70 Penn Jarrett Chandler Takedown Club 70 Spotwood Destin Pin King all stars 73 Henley Rye Chandler Takedown Club 73 Pegg David Morrison 73 Smith Gage Berryhill Wrestling 73 Tabor Kyler Berryhill Wrestling 73 Verner Kerry Pin King all stars 76 Alexander Jayden Blue T Xtreme 76 McGill Waylon Barnsdall 76 Osgood Jason Blackwell Wrestling Club 76 Robedeaux Jess Sperry Elementary Wrestling Club 76 Roberts Noah Pawnee Black Bear Wrestling 76 Schuermann John Pawnee Black Bear Wrestling 76 washington Omar Pin King all stars 80 Hicks Trevin Blue T Xtreme 80 Massie Chase Chandler Takedown Club 80 McCoy Ali Blue T Xtreme 80 Porter Jones Caiden Barnsdall 80 Shulanberger Seth Barnsdall 80 Truesdale Jackson Perkins 80 Warnock Jacob Pawnee Black Bear Wrestling 80 Wilson Erik Barnsdall 85 Cook Jacob Sperry Elementary Wrestling Club 85 Edwards Witt Pawhuska 85 Hutchinson Rylee Woodward 85 Kindred Lance Perkins 85 Peugh Adyn Bartlesville Wrestling Club 85 Phipps William Perkins 85 Rortina Dominick Enid Youth Wrestling 90 Bearpaw Kylar Sapulpa Wrestling Club 90 Buller Ethan Enid Youth Wrestling 90 Crisp Patrick Pin King all stars 90 Flores Abraham Cleveland Tiger Wrestling 90 Flores Adrian Cleveland Tiger Wrestling 90 Hainzinger Colton Bartlesville

    Original URL path: http://okwa.us/calendar_viewentries.asp?tid=423 (2016-02-17)
    Open archived version from archive

  • OKWA - Calendar
    Wrestling 83 Sanchez Lucas Cordell 83 Shoemaker Abraham Edmond Generals Wrestling Club 83 Trotter Jaxon Scout Oklahoma Xtreme 83 Tsosie Rueban East Tulsa Cardinals 90 Adams Cayden Barnsdall 90 Brazil Gavin Edmond Generals Wrestling Club 90 Cardosa Carlos Geary 90 Carter Davis Spiro Bulldogs 90 Goff Kruz Blackwell Wrestling Club 90 Martinez III Joseph Jr Patriots 90 Phillips Tazer Lawton Fort Sill 90 Rogers Landon Putnam City North Youth Wrestling 90 Smith Jayden Morris Eagles Wrestling Club 90 Smith Brock Thunderbolt Takedown Club 90 Storm Brayson Edmond Generals Wrestling Club 90 Tahdooahnippah George Elgin Grapplers 90 Tanner Trey Salina Wrestling Club SWC 90 Townley Brohk Barnsdall 105 Atchley Landon NEOWA 105 Bowron Andrew Matrix Grappling 105 Casillas Lucas Bartlesville Wrestling Club 105 Dobbins Tristan Blaine County Grapplers 105 Dougherty McKinsey Oilfield Grapplers 105 Garrett Spring Boone TEAM TULSA 105 Graham Chase Division Bell 105 Hinkle Ricky Putnam City North Youth Wrestling 105 Jones Damarion StandFast Wrestling 105 Kaiser Cade R A W 105 Mc Anally Gunner Oilfield Grapplers 105 Ramirez Jayce SC Outlaws 105 Richard Logan Matrix Grappling 105 Sheilds Dustin OKC Warriors 105 Spottedwolf Larynz Clinton Youth Wrestling 105 STUBBS BO Inola Wrestling 105 Todd Thomas Clinton Youth Wrestling 105 Wallace Brody Sulphur 105 Willis Preston Owasso Wrestling Club 105 Wofford Charlie NEOWA HWT Barnes Jaiden Sperry Elementary Wrestling Club HWT Gambill Garret Bethel HWT Gonzalez Jose TEAM TULSA HWT Kibble Trae Elgin Grapplers HWT Lindsey Samuel Cordell HWT Mendoza Jack Del City HWT Orquiz Antonio OKC Warriors HWT Phipps Sy Jr Patriots HWT Price RJ Chickasha HWT Rhodes Ruben Perkins HWT Williams Jace Elgin Grapplers Div III 52 Douglas Javin Yukon Youth Wrestling 52 Goodin Jason Jake Moore Lions 52 Hussaini Teric Blue T Xtreme 52 Jackson Hunter Elgin Grapplers 52 Kiser Christopher Team PC 52 Martin Jackson Oklahoma Xtreme 52 Peper Cavin Sapulpa Wrestling Club 52 Roundtree Luke Moore Lions 52 Tusler Iziah Bristow Wrestling Club 55 Abbott Cameron Noble TakeDown Club 55 Allen Stockton R A W 55 BODINE JACKSON StandFast Wrestling 55 Bradley Rylin Salina Wrestling Club SWC 55 Burns Cadyn Perkins 55 Collett Colt Checotah Matcats 55 Cox Dakota Blaine County Grapplers 55 Harris Gerald Cardinal Wrestling Club 55 Jessen Gage Thunderbolt Takedown Club 55 Kimerling Cian Moore Lions 55 Lippe Jaxon Southmoore 55 Nuckols Turner Holdenvillle 55 Richey Gunner Vian Wolverine Wrestling 58 Bowling Tommy Blackwell Wrestling Club 58 Castro Kaiden Matrix Grappling 58 Caviness Jacob Stilwell Youth Wrestling 58 Donnell Cash StandFast Wrestling 58 Holman Cash Ironman Wrestling 58 hope miguel Muskogee Rougher Wrestling 58 Humphries Bryson K2C 58 Kraft Zarion Matrix Grappling 58 Larsen Kristopher Vinita Kids Wrestling 58 Orr Carson Ardmore Takedown Club 58 Owen Carson Ardmore Takedown Club 58 Plummer Samuel Perkins 58 Province Jace Edmond Generals Wrestling Club 58 Roosa Syhire Putnam City North Youth Wrestling 58 Shelton James Sperry Elementary Wrestling Club 58 Smith Cole Barnsdall 58 WATSON MAKYA Lexington TDC 61 Abbott Dylan Sperry Elementary Wrestling Club 61 BERMEA CHRISTIAN Clinton Youth Wrestling 61 Bryant Kasen Noble TakeDown Club 61 Corbbrey Michael North Mabee Stampede Take Down 61 Donley Zane Vinita Kids Wrestling 61 Fabbri Payton McLoud 61 Giddens Clayton Oklahoma Xtreme 61 GONZALEZ NIKO El Reno 61 Green Elijah TEAM TULSA 61 Hanna Mason Ironman Wrestling 61 Lamho Kai East Tulsa Cardinals 61 Looper Lane Blackwell Wrestling Club 61 Lopez Javier JJ Prodigy Wrestling 61 Loudermilk Jacob Bethel 61 Mittasch Grady R A W 61 Newell Ian StandFast Wrestling 61 Owens Tristan OKC Warriors 61 Perry Levi Keys Youth Wrestling 61 Preston Bently Bethel 61 Seawright Dakota Cardinal Wrestling Club 61 Tecson Treshaun TEAM TULSA 61 Tiscareno Angel Perry Youth Wrestling 61 Turner Jagor Hinton 64 Auwen Drew Division Bell 64 Bain Bryce Moore Lions 64 Black Dariuz Sperry Elementary Wrestling Club 64 Bratt Dylan Pauls Valley Pinners 64 Bumpas Blake Thunderbolt Takedown Club 64 Clemons Javen Prodigy Wrestling 64 Curtis Canyon Cardinal Wrestling Club 64 Freer Ethan Enid Youth Wrestling 64 Fuller Ryan Guymon Wrestling Club 64 Garcia Derick Bluejay Pride Wrestling 64 Garcia Chris Blaine County Grapplers 64 Hollingsworth Hunter Bellator Pro Deus 64 McElroy Caden Chickasha 64 Muncrief Caison Chickasha 64 Patton Matthew Sperry Elementary Wrestling Club 64 Roller Kason R A W 64 Ryan Jonah Blu Locust Grove Pirate Wrestling 64 Seawright Dylan Cardinal Wrestling Club 64 SEHI KELTON Cache Bulldogs 64 walden blade Muskogee Rougher Wrestling 64 Willingham Jackson Glenpool Warriors 64 Wolfe Louden Blackwell Wrestling Club 64 Wood Harley Team Guthrie Youth Wrestling 64 Yates Legend Thunderbolt Takedown Club 67 Beliel Landon Blackwell Wrestling Club 67 Earwood Conner Division Bell 67 FOLLAND AIDAN Cache Bulldogs 67 FOSTER AUSTIN Muldrow Bulldog Pride 67 Futrell kannon Bellator Pro Deus 67 Gates Ezra Grove Takedown Club 67 Grubbs Tyler Shawnee Takedown Club 67 Hinson Kaden Moore Lions 67 Humphries Jaxson K2C 67 Hurt Blake TEAM TULSA 67 Jernegan Josey Sperry Elementary Wrestling Club 67 Johnson Jaiden Fort Gibson Tiger wrestling 67 Kilpatrick Joshua Hinton 67 Leach Carson Bartlesville Wrestling Club 67 Mason Corey Burns Flat Renegade Eagles 67 McDow Isaiah Clinton Youth Wrestling 67 Pappan Ethan Team PC 67 Peterson Ethan Sapulpa Wrestling Club 67 Randall Jude Bellator Pro Deus 67 Smallwood Kayne Norman Grappling Club 67 Sofian Cooper Barnsdall 67 Taylor Christien Shawnee Takedown Club 67 Tucker James Moore Lions 67 Zugelder Corban K2C 70 Belford Christian Edmond Generals Wrestling Club 70 Bruno Heath Oklahoma Elite 70 Cannon Preston Warner Eagle Wrestling Club 70 Chandler Teyton Grove Takedown Club 70 Collinsworth Tucker Coweta Takedown Club 70 Finch Ethan Del City 70 Griffin Korey Glenpool Warriors 70 Ingram Laker Tonkawa Wrestling 70 Kilpatrick Dannika East Tulsa Cardinals 70 Kiser Cameron Team PC 70 Lucas Brayden Edmond Generals Wrestling Club 70 Mayfield Cole R A W 70 Miller Kasen Division Bell 70 Miller Wyatt Chandler Takedown Club 70 Moran Michael Elgin Grapplers 70 Penn Jarrett Chandler Takedown Club 70 Pyle Justin Team Guthrie Youth Wrestling 70 Spotwood Destin Pin King all stars 70 Steely Dylan Moore Lions 70 Todd Austin Putnam City North Youth Wrestling 70 Torix Xander Warner Eagle Wrestling Club 70 Winesburg Tanner Vinita Kids Wrestling 73 Anglley Jack Elgin Grapplers 73 Bearbow Andrew Anadarko 73 Bennett ShelMon Team of Two 73 Davidson Yeaky Hunter Geary 73 Edmonds Kade Locust Grove Pirate Wrestling 73 Gober Grant Division Bell 73 Gowens Brock Edmond Generals Wrestling Club 73 Henley Rye Chandler Takedown Club 73 Hickman Beau Matrix Grappling 73 Hicks Colton Durant Lions 73 HOLLADAY COLBEY Bixby Wrestling Club 73 Kirk Eli Bluejay Pride Wrestling 73 Lovins Boomer K2C 73 Meder Ethan Jr Patriots 73 Newton Gavin Anadarko 73 Pegg David Morrison 73 Rodriguez Gabriel Wagoner Takedown Club 73 Rogers Kenison StandFast Wrestling 73 Roller Jace R A W 73 Smith Gage Berryhill Wrestling 73 Tabor Kyler Berryhill Wrestling 73 Verner Kerry Pin King all stars 73 VonWerder Keegan Westmoore 76 Alexander Jayden Blue T Xtreme 76 Buzbee Mason R A W 76 Clarke Coby Glenpool Warriors 76 Flaherty Hayden Putnam City North Youth Wrestling 76 Gilbert Cade Sulphur 76 Jessen Jevon Ardmore Takedown Club 76 Kaiser Colton R A W 76 McBride Kevin Del City 76 McGill Waylon Barnsdall 76 Neeley Walker Deer Creek 76 Olguin Cole Bellator Pro Deus 76 Osgood Jason Blackwell Wrestling Club 76 Podest Jordan Division Bell 76 Richesin Caleb Geary 76 Robedeaux Jess Sperry Elementary Wrestling Club 76 Roberts Brock Coweta Takedown Club 76 Roberts Noah Pawnee Black Bear Wrestling 76 Rodgers Eli Claremore Wrestling Club 76 Schuermann John Pawnee Black Bear Wrestling 76 Stone Julian Division Bell 76 Tur Austen Yukon Youth Wrestling 76 Vinson Ty Warner Eagle Wrestling Club 76 washington Omar Pin King all stars 76 Widger Dax Elgin Grapplers 80 Benham Brady Cardinal Wrestling Club 80 Brewer Brittain Deer Creek 80 BROWN BRADEN Cache Bulldogs 80 Bryson Alvis Weatherford Youth 80 Chavez Jessie Lawton Fort Sill 80 Dougherty Brayden Oilfield Grapplers 80 Evans KJ StandFast Wrestling 80 Gordon Malik Putnam City North Youth Wrestling 80 Gruenwald Chance R A W 80 Heger Westin Yukon Youth Wrestling 80 Hicks Trevin Blue T Xtreme 80 Kaiser Cody R A W 80 Massie Chase Chandler Takedown Club 80 McCollom Talon Bellator Pro Deus 80 McCoy Ali Blue T Xtreme 80 McDonald Mykel Norman Grappling Club 80 Phipps Seoni Jr Patriots 80 Porter Jones Caiden Barnsdall 80 Price Bailen Ardmore Takedown Club 80 Puckett Hank R A W 80 Steel Bryce Wagoner Takedown Club 80 Truesdale Jackson Perkins 80 Turner Jaxon Vinita Kids Wrestling 80 Wilson Erik Barnsdall 85 Burright Ethan Edmond Generals Wrestling Club 85 Coleman tyler Muskogee Rougher Wrestling 85 Cook Jacob Sperry Elementary Wrestling Club 85 Crowder Thomas Weatherford Youth 85 Cruikshank Adrian Anadarko 85 Davidson Spencer Geary 85 Dittmeyer Gabe Elgin Grapplers 85 Edwards Witt Pawhuska 85 Eschenheimer Luke R A W 85 Gooch Ryan Putnam City North Youth Wrestling 85 Hammons Jack Jenks Youth Wrestling 85 Johnson Ithyan Rider Wrestling 85 Kindred Lance Perkins 85 Lund Kevin Glenpool Warriors 85 McKnight Cortez Charger Wrestling 85 MUSICK ALEXANDER Clinton Youth Wrestling 85 Peugh Adyn Bartlesville Wrestling Club 85 Phipps William Perkins 85 Rortina Dominick Enid Youth Wrestling 85 Shoemaker William Edmond Generals Wrestling Club 85 Smith Kobe StandFast Wrestling 85 Thomas Boston StandFast Wrestling 85 Tomlin Taylor Deer Creek 90 Bearpaw Kylar Sapulpa Wrestling Club 90 Beloncik Ethan StandFast Wrestling 90 Corbin Nevin Morris Eagles Wrestling Club 90 Crisp Patrick Pin King all stars 90 Eustace Whitten Weatherford Youth 90 Flores Abraham Cleveland Tiger Wrestling 90 Flores Adrian Cleveland Tiger Wrestling 90 Hainzinger Colton Bartlesville Wrestling Club 90 Hearell Wyatt Chickasha 90 Herbert Chad Owasso Wrestling Club 90 Jarvinien Micheal StandFast Wrestling 90 Johnson aryn Pin King all stars 90 Leake Cam R A W 90 Little Alec Edmond Generals Wrestling Club 90 Pollard Caden Sallisaw Takedown Club 90 Revas Matthew Southmoore 90 Rowland Roman Matrix Grappling 90 Ryans Aubrey Chickasha 90 Samuels Tyler Keys Youth Wrestling 90 Spencer Caleb K2C 90 Terrell Stran Lawton Fort Sill 90 Tollison Aiden Carl Albert Little League 90 Wesley Koby Matrix Grappling 100 Allen Dylan Vinita Kids Wrestling 100 Ballinger Ezra NOAH 100 Barber Brayden Sapulpa Wrestling Club 100 Braswell Cameron Claremore Wrestling Club 100 Brooks Luke Poteau Youth Wrestling 100 BYNUM EDWARD Inola Wrestling 100 Donaldson Evan Burns Flat Renegade Eagles 100 Fallwell Tanner Norman Grappling Club 100 Foster Greyson Jenks Youth Wrestling 100 Graham Bryce Division Bell 100 Gray Brunk Pryor Elementary Wrestling 100 Lovejoy Shane Newcastle Youth Wrestling 100 Martin Holden Matrix Grappling 100 Ochoa Jose Lexington TDC 100 Owen Kaleb Perry Youth Wrestling 100 Perkins Noah Perkins 100 Pickelsimer Jackson Matrix Grappling 100 Robb Tatum Norman Grappling Club 100 Silvis Wesley Team Guthrie Youth Wrestling 100 Ulloa Kai Lawton Fort Sill 100 Wilkins Jack Salina Wrestling Club SWC 100 Wilson Marcus Cordell 110 Allred Jace Morris Eagles Wrestling Club 110 Bacon Levi R A W 110 Cole Trenton Glenpool Warriors 110 FINCHER LOREN Lexington TDC 110 Hardy Brogan Piedmont 110 Jacobsen Keith Sperry Elementary Wrestling Club 110 Johnson Balance Bristow Wrestling Club 110 Jones Micco Sapulpa Wrestling Club 110 Lee Angelina Weatherford Youth 110 Madison Coal Edmond Generals Wrestling Club 110 Maley Grayson Clinton Youth Wrestling 110 McSparrin Cooper Yukon Youth Wrestling 110 Moiser Tallon Ardmore Takedown Club 110 Mulanax Hunter El Reno 110 Mullin Andrew Stilwell Youth Wrestling 110 Nelson Braydon Glenpool Warriors 110 Royal AJ Weatherford Youth 110 Smith Toran Deer Creek 110 spencer savannah Muskogee Rougher Wrestling 110 Walters Colin Burns Flat Renegade Eagles 120 Flores Noah Sallisaw Takedown Club 120 Garcia Roman Wagoner Takedown Club 120 Hargrove Wyland Division Bell 120 Jones Ian Westmoore 120 Kidd Tyler Bearcat Wrestling 120 Mahoney Sean Vinita Kids Wrestling 120 Parks Carson Warner Eagle Wrestling Club 120 Salazar Greg OKC Warriors 120 Thomas Ricky Division Bell 120 Todd Trenton Clinton Youth Wrestling 131 Biswell Braydon Blaine County Grapplers 131 Brumley Landen Moore Lions 131 Cowan Noah Locust Grove Pirate Wrestling 131 Fuston Jordan Piedmont 131 GRIMES DASHYA Clinton Youth Wrestling 131 Herendeen Nikolus Team Guthrie Youth Wrestling 131 Mason L J Burns Flat Renegade Eagles 131 Papa Anthony Sapulpa Wrestling Club 131 Robinson Justin Coweta Takedown Club 131 Wilson Gunner K2C 131 Winlock Tanner Chickasha HWT BOYETT HAYDEN Muldrow Bulldog Pride HWT Cessna kaigen Keys Youth Wrestling HWT Gourley Lane Little Axe Takedown Club HWT Hall Alec Grove Takedown Club HWT Hightower Brezlyn Ironman Wrestling HWT Marshall Jonah Checotah Matcats HWT McCain Matt Hinton HWT Priebe Tucker Cordell HWT RODRIGUEZ JOHENRY Muldrow Bulldog Pride HWT Sigler Ryan Yukon Youth Wrestling HWT Smith Tyler Oklahoma Xtreme HWT Waller Dawson Sallisaw Takedown Club HWT Whitmore Jarrod Chickasha Div IV 64 Allen Brayden Barnsdall 64 Bond Simmeon Savage Wrestling 64 Condra Riggen Ardmore Takedown Club 64 Heger William Yukon Youth Wrestling 64 Holman Caden Ironman Wrestling 64 Jeffries Boog Ironman Wrestling 64 Kemble Blaten Team PC 64 Kernell Garrett Prodigy Wrestling 64 Lewellen Evan Anadarko 64 Lewis Dalton Division Bell 64 Logue Conley Grove Takedown Club 64 MARTINEZ ANTONIO Muldrow Bulldog Pride 64 Miller Caydon Sapulpa Wrestling Club 64 Nash Riddick Del City 64 Peach James Salina Wrestling Club SWC 67 Brown Jazen Ironman Wrestling 67 Carter Cade Ironman Wrestling 67 Foutch Atchley Lane Locust Grove Pirate Wrestling 67 Gee Brody Coweta Takedown Club 67 Meredith Wyatt R A W 67 Slagle Sam Blue T Xtreme 67 Smith Kaden Matrix Grappling 70 Berry Kolton Fort Gibson Tiger wrestling 70 Burk Ryan Ironman Wrestling 70 Caviness Jayce Stilwell Youth Wrestling 70 CLAY TY Lexington TDC 70 Crittenden Pacen Grove Takedown Club 70 Flournoy Josh Putnam City North Youth Wrestling 70 Gage Eaton Wagoner Takedown Club 70 Gates Clay Cardinal Wrestling Club 70 Green III Danny TEAM TULSA 70 Hunter Riley SC Outlaws 70 Kaiser Christian R A W 70 Kraft Kaizyn Matrix Grappling 70 Murphy Beau Ironman Wrestling 70 Nelson Landen Elgin Grapplers 70 Odell Aiden Blackwell Wrestling Club 70 Orndorff Allyn Bluejay Pride Wrestling 70 Poff Caidan Sapulpa Wrestling Club 70 Slater Huntter Matrix Grappling 70 Stephens Zane McLoud 70 Thomas Peyton Locust Grove Pirate Wrestling 70 Walden Speedy Ironman Wrestling 73 Agee Ryker Blackwell Wrestling Club 73 Bryant Kale Noble TakeDown Club 73 Canterberry William Cordell 73 Dickens Dakota McLoud 73 FLOYD GRANT Inola Wrestling 73 Garcia Jr Frankie Bluejay Pride Wrestling 73 Higgins Josh Putnam City North Youth Wrestling 73 Knapp Conner Deer Creek 73 Mullin Jim Stilwell Youth Wrestling 73 Rice Karson Ardmore Takedown Club 73 Stephens Hobie Chickasha 73 Waits Hunter R A W 73 Young Omari OKC Warriors 76 Blankenship Zach R A W 76 Edwards Grant Sperry Elementary Wrestling Club 76 Ewing Mario Moore Lions 76 HENDERSON CARTER Inola Wrestling 76 Herendeen Bryndun Team Guthrie Youth Wrestling 76 Kerr Kaleb Midwest City Little Bombers 76 Loudermilk Hayden Bethel 76 Lugo Richard Burns Flat Renegade Eagles 76 McBride Garrett Bellator Pro Deus 76 Phipps Koby Coweta Takedown Club 76 Prince Zach Vinita Kids Wrestling 76 Reed Preston Matrix Grappling 76 Shultz Kai Pryor Elementary Wrestling 76 Snyder Jakeb R A W 76 Speer Jackson Ironman Wrestling 76 Witcraft Parker Coweta Takedown Club 76 Woods Rocky Morrison 76 Zellers Owen TEAM TULSA 80 Adams Kolby Patriots Wrestling 80 Blocker Blake Premier Wrestling Club 80 Edwards Michael Glenpool Warriors 80 Fitzpatrick Hunter Coweta Takedown Club 80 Gesell Joshua Grove Takedown Club 80 Godbehere Aiden Blackwell Wrestling Club 80 Hays Joseph Division Bell 80 Huntley Ryan Norman Grappling Club 80 Johnson Kidd Matrix Grappling 80 Johnson Tyler Elgin Grapplers 80 Jolly Aspen Pauls Valley Pinners 80 Kemble Ethan Team PC 80 McCain Jake Bellator Pro Deus 80 Moffett Reece Southmoore 80 Moorman Riley Morrison 80 Odell Kasen Blackwell Wrestling Club 80 Ralston Kaden Blackwell Wrestling Club 80 Rice Karsten R A W 80 Skelton Coby Oilfield Grapplers 80 Vandergrift Zachery Elgin Grapplers 80 Ward Jaxon Skiatook 80 Wiley John Matrix Grappling 80 Woodrow Jace Skiatook 80 Wright Jaxen R A W 84 Anderson Braden R A W 84 Britt II Tom Pawnee Black Bear Wrestling 84 Buckridge Levi Prodigy Wrestling 84 Duroy Cameron McLoud 84 Freeman Gavin Moore Lions 84 Goucher Bryce Prodigy Wrestling 84 Huntley Benjamin Norman Grappling Club 84 Kirkland Aiden R A W 84 Long Isaac Blaine County Grapplers 84 McClary Ryan Tulsa Clinton 84 Montgomery gavin Salina Wrestling Club SWC 84 Murray Dregen Little Axe Takedown Club 84 Orourke Riley Sperry Elementary Wrestling Club 84 Owens Tucker Matrix Grappling 84 Peper Cohlson Sapulpa Wrestling Club 84 ROGERS TYLER Inola Wrestling 84 Schane Quentin Newcastle Youth Wrestling 84 Steed Cameron Cardinal Wrestling Club 84 Taber Johnny Shawnee Takedown Club 84 Taylor Mason Clinton Youth Wrestling 84 Warren Caden Poteau Youth Wrestling 84 West Caleb Sperry Elementary Wrestling Club 84 Wohrley Christopher Norman Grappling Club 84 Yates Gunnor Thunderbolt Takedown Club 88 Agee Rayden Blackwell Wrestling Club 88 Allen Gannon Heritage Hall Chargers 88 Becknell Brant McLoud 88 bowman braven Wagoner Takedown Club 88 Collins Noah Warner Eagle Wrestling Club 88 Cooper Zack Stilwell Youth Wrestling 88 Culwell Curtis Poteau Youth Wrestling 88 Dawson Brent Matrix Grappling 88 Garba II Cambrae Alpha Omega Wrestling 88 Gonzales Austin Ironman Wrestling 88 HILL LUKE Cache Bulldogs 88 Humphrey Max Norman Grappling Club 88 JACKSON JASTON Jackson Wrestling 88 Jarvinen Gunner StandFast Wrestling 88 Little Ayden Edmond Generals Wrestling Club 88 Luschen Kolten Piedmont 88 Madison Dean Edmond Generals Wrestling Club 88 Madron Kolbe Premier Wrestling Club 88 Mathis Tanner Berryhill Wrestling 88 McCarty Devon Comanche Takedown Club 88 Rodgers Levi Claremore Wrestling Club 88 SEABOLT AARON Clinton Youth Wrestling 88 Terriquez Mateo Morris Eagles Wrestling Club 88 Trant Shayden Team PC 92 Barnett Brayden R A W 92 Cormican Chayse Sperry Elementary Wrestling Club 92 Dick Bradley Vinita Kids Wrestling 92 Dotson Pason Sallisaw Takedown Club 92 drake braden Wagoner Takedown Club 92 Flaggert Jarrett Division Bell 92 Hayden Ethan Midwest City Little Bombers 92 Jackson Seth Blue T Xtreme 92 Kilpatrick Anna Hinton 92 Lomeli Jordan Shawnee Takedown Club 92 Matanane Isaiah Ironman Wrestling 92 McCartney Landon Pawhuska 92 Muse Shaun Ironman Wrestling 92 Phipps Quinn Perkins 92 Rexwinkle Sanders Joshua Vinita

    Original URL path: http://okwa.us/calendar_viewentries.asp?tid=374 (2016-02-17)
    Open archived version from archive